Acer Predator G3-605 I9942 NL
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 4590 |
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 960 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.120 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 4590 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,3 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,7 GHz |
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Type geheugen | DDR3L |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 960 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.120 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 120 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 500 W |
| Afmetingen - Breedte | 18 cm |
| Afmetingen - Diepte | 43 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 43,8 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| SKU | DT.SQYEH.082 | |
| EAN | 4713147997695 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 9 juni 2015 |