Acer Predator G5920 (DT.SJNEH.005)
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 3770K |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 680 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.016 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 3770K |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,5 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,9 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel Z77 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 8 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 680 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.016 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 16 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 2.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 750 W |
| Afmetingen - Breedte | 19 cm |
| Afmetingen - Diepte | 52,4 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 45,9 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | DT.SJNEH.005 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 18 december 2012 |