Acer Predator Orion 3000 (DG.E2UEH.008)
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 12700 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce RTX 3060 Ti |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 12700 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,9 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 3 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-A) | 1 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Nvidia GeForce RTX 3060 Ti |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Continu vermogen | 800 W |
| Afmetingen - Breedte | 21,9 cm |
| Afmetingen - Diepte | 50,48 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 48,5 cm |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| SKU | DG.E2UEH.008 | |
| EAN | 4710886892090 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 april 2022 |