Acer Veriton N4630G (DT.VKPEG.003)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i7 4785T |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4600 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 Pro |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i7 4785T |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,2 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 3 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 3 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 3 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4600 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 90 W |
| Afmetingen - Breedte | 20,4 cm |
| Afmetingen - Diepte | 3,3 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 19,2 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 Pro |
| SKU | DT.VKPEG.003 | |
| EAN | 4713147579563 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 27 oktober 2014 |