Acer Veriton X2631G (DT.VKBEK.010)
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i5 4460 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4600 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i5 4460 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,2 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4600 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Afmetingen - Breedte | 10,2 cm |
| Afmetingen - Diepte | 36,81 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 26,7 cm |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| SKU | DT.VKBEK.010 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 2 februari 2015 |