Apple iMac 2000
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 2400 XT |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 250 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 20 inch |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
| Type systeem | Desktop |
| Processor serie | Intel Core 2 |
| Processorkloksnelheid | 2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Firewire (totaal) | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 3 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 2400 XT |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 250 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Afmetingen - Breedte | 48,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 18,9 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 46,9 cm |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 20 inch |
| Webcam |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
| SKU | MA876N/A | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2008 |