Apple iMac 2020 21,5" (MHK23N/A)
| Type systeem | All-in-One |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon Pro 555 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
| Type systeem | All-in-One |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processorkloksnelheid | 3,6 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| Bluetooth | |
| Thunderbolt | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | AMD Radeon Pro 555 |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 0 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | M.2 |
| Afmetingen - Breedte | 52,8 cm |
| Afmetingen - Diepte | 17,5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 45 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Scherm - Resolutie | 4096x2304 |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
| SKU | MHK23N/A | |
| EAN | 0194252160473 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 21 augustus 2020 |