Apple iMac 21.5" (MC309N/A)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 2400S |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6750M |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 2400S |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,5 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Firewire (totaal) | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Bluetooth | |
| Thunderbolt | 1 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6750M |
| DVI-uitgang | 0 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Afmetingen - Breedte | 52,8 cm |
| Afmetingen - Diepte | 18,85 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 45,1 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
| SKU | MC309N/A/NUMPAD | |
| EAN | 2002222912008 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 7 februari 2012 |