Apple iMac 21.5" (MC812B/A)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 2500S |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6770 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 2500S |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,7 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,7 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Firewire (totaal) | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Bluetooth | |
| Thunderbolt | 1 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6770 |
| DVI-uitgang | 0 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Afmetingen - Breedte | 52,8 cm |
| Afmetingen - Diepte | 18,85 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 45,1 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
| SKU | MC812B/A | |
| EAN | 0885909445561 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 3 februari 2012 |