Apple iMac 27" (MD580N/A SSD test)
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i7 3770 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 680MX |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.128 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 27 inch |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i7 3770 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 3,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Aantal modules | 2 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | HMT351S6CFR8C-PB |
| Processor socket | Socket 1155 |
| Chipset | Intel Z77 |
| PCI-Express x16 totaal | 0 |
| PCI-Express x16 vrij | 0 |
| PCI-Express x1 totaal | 0 |
| PCI-Express x1 vrij | 0 |
| PCI totaal | 0 |
| PCI vrij | 0 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Geheugenslots vrij | 2 |
| SATA 300 totaal | 0 |
| SATA 300 vrij | 0 |
| SATA 600 totaal | 0 |
| SATA 600 vrij | 0 |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning | |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| eSATA | 0 |
| Serieel | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| 6-pin Firewire | 0 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Firewire 800 | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 0 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| PS/2 | 0 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang | |
| Thunderbolt | 2 |
| LAN - Chip | Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Chip | Onbekend |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 680MX |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | Nvidia GeForce GTX 680MX |
| Losse videokaart - Geheugen | 2.048 MB |
| GPU kloksnelheid | 719 MHz |
| GPU geheugensnelheid | 1.250 MHz |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Audio chip / Geluidskaart | Cirrus Logic CS4206B |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.128 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 2 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Apple SSD SM128E |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 128 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 0 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Harddisk / SSD 1 - Controller (Merk / Chipset / poort) | Intel Z77 Sata 6G Poort 0 |
| Harddisk / SSD 2 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 2 - Merk / Productnaam | Seagate ST1000DM003 |
| Harddisk / SSD 2 - Capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 2 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 2 - Interface | Serial ATA |
| Harddisk / SSD 2 - Controller (Merk / Chipset / poort) | Intel Z77 Sata 6G Poort 1 |
| Systeemdisk configuratie | Losse disks |
| Data disk(s) configuratie | Losse disk(s) |
| Optische drive 2 - Merk / Productnaam | - |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Behuizing - Merk / Productnaam | all-in-one |
| Afmetingen - Breedte | 65 cm |
| Afmetingen - Diepte | 20,3 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 51,6 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 0 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 1 |
| 3,5 inch intern vrij | 0 |
| Front audio | 0 |
| Front USB | 0 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| TV-tuner DVB-C |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 27 inch |
| Scherm - Resolutie | 2560x1440 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | Apple Wireless Keyboard |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Merk / Productnaam | Apple Magic Mouse |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
| SKU | MD580N/A-2 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 19 januari 2013 |
De iMac 27 nu in een high-end uitvoering uitgebreid getest.
4 maart 2013 05:59