Apple Mac Mini (MC815FN/A)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 3000 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
| Type systeem | Mini PC |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 2,3 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| eSATA | 0 |
| Firewire (totaal) | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 0 |
| Bluetooth | |
| Thunderbolt | 1 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 3000 |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Continu vermogen | 85 W |
| Afmetingen - Breedte | 19,7 cm |
| Afmetingen - Diepte | 19,7 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 3,6 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
| SKU | MC815FN/A | |
| EAN | 0885909455317 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 22 augustus 2011 |