Apple Mac Mini (MGEM2FN/A)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i5 4260U |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 5000 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 0 inch |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i5 4260U |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 1,4 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 2,7 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Firewire (totaal) | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 0 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| Bluetooth | |
| Thunderbolt | 1 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 5000 |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 85 W |
| Afmetingen - Breedte | 19,7 cm |
| Afmetingen - Diepte | 19,7 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 3,6 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 0 inch |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
| SKU | MGEM2FN/A | |
| EAN | 0885909954667 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 23 oktober 2014 |