Prijsverloop
Specificaties
Belangrijkste specificaties
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Apple M2 Pro |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
Algemeen
| Type systeem | Mini PC |
Processor
| Type processor | Apple M2 Pro |
Geheugen
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
Externe aansluitingen
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-A) | 1 |
| Bluetooth | |
| Thunderbolt | 1 |
Netwerk
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
Videokaart
| HDMI-uitgang |
Opslag
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
Voeding
| Continu vermogen | 185 W |
Behuizing
| Afmetingen - Breedte | 19,7 cm |
| Afmetingen - Diepte | 19,7 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 3,58 cm |
Beeldscherm
| Inclusief monitor |
Software
| Besturingssysteem | Apple MacOS X |
Productcodes
| SKU | MNH73D/A | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 24 maart 2023 |