Asus CM6870-BN006O
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 3450 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 520 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 3450 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,1 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,5 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 520 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Afmetingen - Breedte | 17,3 cm |
| Afmetingen - Diepte | 42 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 41 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | 90PD97DB4341AK109CKZ | |
| EAN | 0886227164004 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 4 mei 2012 |