Asus CP6230-G850
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Pentium G850 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Pentium G850 |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 2,9 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H61 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Audio kanalen | 2 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 200 W |
| Afmetingen - Breedte | 11,2 cm |
| Afmetingen - Diepte | 27,9 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 36,6 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | CP6230-BN001O | |
| EAN | 4716659148982 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 4 mei 2012 |