Asus Eee Box B202 160GB Black
- Alle systemen
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Atom N270 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 80 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows XP Home |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Atom N270 |
| Processor serie | Intel Atom |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 1,6 GHz |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Chipset | Intel 945GSE |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| DVI-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 80 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows XP Home |
| SKU | 90PE0MC511203S5BUCHZ, 28268, 90PE0MC213203N5XUC0, 90PE0MC213203N5XUCHZ, 90PE0MC51320305XUCHZ, 90PE0MC51320315XUCHZ, 90PE0MC5133034N8UCHZ, EBXB202-BLK-X0136, EBXB202-BLK-X0138, EBXB202-BLK-X0168 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 7 januari 2009 |