Asus Eee Box EB1036-B10504
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Celeron J1900 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Celeron J1900 |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 2,42 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Aantal USB 2.0 | 3 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 1 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Continu vermogen | 45 W |
| Afmetingen - Breedte | 21,9 cm |
| Afmetingen - Diepte | 17,25 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 2,9 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| SKU | 90PX0041-M01460 | |
| EAN | 4716659745747 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 2 juni 2015 |