Asus Eee Box EB1501P Black
- Bekijk onze review
- Alle systemen
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Atom D525 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type videokaart | Nvidia Ion |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 250 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Atom D525 |
| Processor serie | Intel Atom |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 1,8 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Aantal modules | 1 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | Hyundai Electronics/HTM325S6Bfr8C-H9 |
| Moederbord - Merk / Productnaam | ASUS |
| Chipset | Intel NM10 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Geheugenslots vrij | 1 |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning |
| eSATA | 1 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | Nvidia Ion |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | nVidia Ion |
| Losse videokaart - Geheugen | 512 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| TV-uitgang S-Video | |
| TV-uitgang Component |
| Audio type | Onboard HDA |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 250 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Western Digital WD2500BEVT |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 250 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Systeemdisk configuratie | - |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Continu vermogen | 65 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | ASUS |
| Afmetingen - Breedte | 19,8 cm |
| Afmetingen - Diepte | 19,5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 4 cm |
| Front audio | 2 |
| Front USB | 2 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | Yuan MC770AQ |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | Roccat isku fx |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | EB1501P-B003E, 90PE2BA21111E1216C0, 90PE2BA21111E124MC0, EB1501P-B080E | |
| EAN | 4719543318560, 4719543390979 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 7 februari 2011 |
Klein, maar fijn? Wat brengt de ASUS Eee Box EB1501P met USB 3.0?
21 maart 2011 05:59