Asus Eee Box EB1501P White
- Alle systemen
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Atom D525 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type videokaart | Nvidia Ion |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 250 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Atom D525 |
| Processor serie | Intel Atom |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 1,8 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel NM10 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| eSATA | 1 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | Nvidia Ion |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 250 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 65 W |
| Afmetingen - Breedte | 19,3 cm |
| Afmetingen - Diepte | 19,3 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 3,9 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | EB1501P-W001E, 90PE2BA11111E1216C0, 90PE2BA11111E124MC0, 90PE2BA11111E1243K0 | |
| EAN | 4719543318577, 4719543347140 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 30 juni 2010 |