Asus Eee Box EB1503-B0240
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Atom D2500 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 610M |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Atom D2500 |
| Processor serie | Intel Atom |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 1,86 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel NM10 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 610M |
| Losse videokaart - Geheugen | 512 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 65 W |
| Afmetingen - Breedte | 3,9 cm |
| Afmetingen - Diepte | 19,3 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 19,3 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| SKU | 90PE2IA2233100296C0, 90PE2IA2233100296C0Q | |
| EAN | 4716659836759 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 26 mei 2015 |