Asus Eee Top ET2400XVT-B047E
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 460 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23,6 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 1,73 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel HM55 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 460 |
| Losse videokaart - Geheugen | 1.500 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Blu-ray lezen |
| Continu vermogen | 230 W |
| Afmetingen - Breedte | 58,2 cm |
| Afmetingen - Diepte | 5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 49,5 cm |
| Cardreader |
| TV-tuner DVB-T |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23,6 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | ET2400XVT-B047E, 90PE3NA21145E11B6C0 | |
| EAN | 4719543361689 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 15 juni 2012 |