Asus Essentio CM6730-NLCH11
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type processor | Intel Core i5 2320 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 530 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.048 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type processor | Intel Core i5 2320 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,3 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H61 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 530 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.048 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 2.048 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 300 W |
| Afmetingen - Breedte | 17,3 cm |
| Afmetingen - Diepte | 42 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 41 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | CM6730-NLCH11 | |
| EAN | 4716659012061 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 6 december 2011 |