Asus ExpertCenter D5 D500SC-511400035R
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Type systeem | Mini PC |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processorkloksnelheid | 2,9 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,3 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-A) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Afmetingen - Breedte | 9,46 cm |
| Afmetingen - Diepte | 31,95 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 32,06 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| SKU | 90PF02K1-M02780 | |
| EAN | 4711081345701 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 29 oktober 2021 |