Asus Transformer AiO P1801-B121K
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i3 3220 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 730M |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 18,4 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i3 3220 |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processorkloksnelheid | 3,3 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel B75 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 1 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 730M |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Afmetingen - Breedte | 46,6 cm |
| Afmetingen - Diepte | 16,2 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 37,6 cm |
| Cardreader |
| Scherm - Afmeting (inch) | 18,4 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | P1801-B121K | |
| EAN | 4716659483946 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 22 april 2013 |
ASUS staat bekend om haar af en toe extreme apparaten. De nieuwe Transformer All In One is daar een goed voorbeeld van. Deze Windows 8 all in one pc heeft een afneembaar scherm dat gebruikt kan worden als Windows 8 tablet én als Android tablet. Wij zochten uit hoe dat werkt en of het handig is.
18 maart 2013 12:03