Prijsverloop
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i3 550 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 310 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
Algemeen
| Type systeem | Desktop |
Processor
| Type processor | Intel Core i3 550 |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processorkloksnelheid | 3,2 GHz |
Geheugen
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
Moederbord
| Chipset | Intel H57 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
Externe aansluitingen
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 0 |
| Bluetooth |
Netwerk
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
Videokaart
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 310 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
Audio
| Audio kanalen | 7,1 |
Opslag
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
Optische drive(s)
| DVD branden |
Voeding
| Continu vermogen | 300 W |
Behuizing
| Afmetingen - Breedte | 17,59 cm |
| Afmetingen - Diepte | 44,22 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 37,53 cm |
| Cardreader |
Beeldscherm
| Inclusief monitor | |
| Webcam |
Invoerapparaten
| Inclusief muis en toetsenbord |
Software
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
Productcodes
| SKU | 580-6670 | |
| EAN | 5397063006670 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 27 september 2010 |