Dell Inspiron 580 (I580-M211NL)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i3 530 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5450 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i3 530 |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,93 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Chipset | Intel H57 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5450 |
| Losse videokaart - Geheugen | 1.024 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 250 W |
| Afmetingen - Breedte | 10,6 cm |
| Afmetingen - Diepte | 43,13 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 37,8 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | I580-M211NL | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 3 februari 2010 |