Dell OptiPlex 5480 (P1HRM)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23,8 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Type systeem | All-in-One |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processorkloksnelheid | 2,3 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,8 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-A) | 2 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Afmetingen - Breedte | 54,02 cm |
| Afmetingen - Diepte | 5,28 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 34,4 cm |
| Cardreader |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23,8 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| SKU | P1HRM | |
| EAN | 5397184450123 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 8 juli 2020 |