Prijsverloop
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 650 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5670 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
Algemeen
| Type systeem | Desktop |
Processor
| Type processor | Intel Core i5 650 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,2 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,46 GHz |
Geheugen
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
Moederbord
| Geheugenslots totaal | 4 |
Externe aansluitingen
| eSATA | 1 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 8 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 0 |
Netwerk
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
Videokaart
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5670 |
| Losse videokaart - Geheugen | 1.024 MB |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
Audio
| Audio type | Onboard HDA |
| S/PDIF uitgang |
Opslag
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
Optische drive(s)
| DVD branden |
Voeding
| Continu vermogen | 350 W |
Behuizing
| Afmetingen - Breedte | 19 cm |
| Afmetingen - Diepte | 45 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 41 cm |
| Cardreader |
Software
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
Productcodes
| SKU | 8100-6302 | |
| EAN | 5397063026302 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 9 november 2010 |