Dell Zino HD 400
| Type processor | AMD Athlon Neo X2 6850e |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 4330 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type processor | AMD Athlon Neo X2 6850e |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 1,8 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Aantal modules | 2 |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 800 MHz |
| eSATA | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 4330 |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | ATI |
| HDMI-uitgang | |
| TV-uitgang S-Video | |
| TV-uitgang Component |
| Audio type | Onboard HDA |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Seagate ST31000528AS |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | Hitach LG CT10N |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Continu vermogen | 75 W |
| Afmetingen - Breedte | 19,9 cm |
| Afmetingen - Diepte | 19,9 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 8,2 cm |
| Front audio | 1 |
| Front USB | 2 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | Yuan MC770AQ |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 11 juni 2010 |