HP 110-203ed (F9Q38EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Celeron G1620T |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Celeron G1620T |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 100 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 65 W |
| Afmetingen - Breedte | 38,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 16,8 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 36,6 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | F9Q38EA, F9Q38EA#ABH | |
| EAN | 0888182610688 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 7 maart 2014 |