HP 600B (B5G14EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Pentium G640T |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Pentium G640T |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 2,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H61 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| LAN - Snelheid | 100 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 90 W |
| Afmetingen - Breedte | 16,3 cm |
| Afmetingen - Diepte | 35,5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 38,8 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| SKU | B5G14EA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 20 december 2012 |