HP 8200 Elite MT (XY150ET)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 2400 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2000 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 2400 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 3,1 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel Q67 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| eSATA | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 10 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2000 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Continu vermogen | 320 W |
| Afmetingen - Breedte | 17,7 cm |
| Afmetingen - Diepte | 43,1 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 37,7 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| SKU | XY150ET | |
| EAN | 0886111655106 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 24 mei 2011 |