HP All-in-One 200-5120
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Pentium E5400 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel GMA X4500HD |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Pentium E5400 |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 2,7 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Aantal modules | 2 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Processor socket | Socket 775 |
| Chipset | Intel G45 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 7 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | Intel GMA X4500HD |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| TV-uitgang S-Video | |
| TV-uitgang Component |
| Audio type | Onboard HDA |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Western Digital WD5000AAKS |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Continu vermogen | 150 W |
| Afmetingen - Breedte | 54,4 cm |
| Afmetingen - Diepte | 21,5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 43,3 cm |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | WZ948EA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 12 juni 2010 |
HP brengt al langer alles-in-één computers op de markt in de Touchsmart-reeks. Strakke, zwarte computers met een aanraakscherm. De meeste Touchsmarts zijn redelijk prijzig. De nieuwe All-in-One 200 is een stuk goedkoper en wordt zonder aanraakscherm geleverd. Overgebleven is een compacte alles-in-één oplossing.
7 juli 2010 08:00