HP All-in-one 200-5210nl (XS832EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Pentium E5500 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel GMA X4500HD |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Pentium E5500 |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,8 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel G45 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Geheugenslots vrij | 0 |
| eSATA | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 7 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | Intel GMA X4500HD |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 150 W |
| Afmetingen - Breedte | 54,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 6,5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 42,9 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | XS832EA | |
| EAN | 0886111025428 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 13 oktober 2010 |