HP Chromebox (J4C98AA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i7 4600U |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4400 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 16 GB |
| Besturingssysteem | Chrome OS |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i7 4600U |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,1 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,3 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3L |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4400 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 16 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 16 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Continu vermogen | 65 W |
| Afmetingen - Breedte | 12,6 cm |
| Afmetingen - Diepte | 12,4 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 3,9 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Resolutie | 3840x2160 |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Chrome OS |
| SKU | J4C98AA, J4C98AA#ABH, J4C98AA#UUZ, J4C98AA#ABU, J4C98AA#UUG | |
| EAN | 0888793209929 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 14 april 2015 |