HP Compaq 100-303nd
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| Type systeem | Desktop |
| Processor serie | AMD E |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 1,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 100 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Afmetingen - Breedte | 16,8 cm |
| Afmetingen - Diepte | 38,5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 36,6 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| SKU | J2H10EA, J2H10EA#ABH | |
| EAN | 0888793307526 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 30 juni 2014 |