HP Compaq 6200 Pro (XL506AV)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i3 2100 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2000 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 250 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i3 2100 |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,1 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2000 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 250 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 250 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| SKU | XL506AV | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2013 |