HP Compaq 8100 Elite SFF (BM115AW)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i5 650 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 4550 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 250 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i5 650 |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 3,33 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,6 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel Q57 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 10 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 0 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 4550 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 250 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 250 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Afmetingen - Breedte | 17,78 cm |
| Afmetingen - Diepte | 44,78 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 44,45 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| SKU | BM115AW | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 8 februari 2010 |