HP Compaq 8200 Elite (LX966ET)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 2400S |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2000 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 2400S |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 2,5 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel Q67 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2000 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 150 W |
| Afmetingen - Breedte | 58,4 cm |
| Afmetingen - Diepte | 22 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 47,2 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| SKU | LX966ET | |
| EAN | 0886112416331 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 11 januari 2012 |