HP Compaq CQ2950ED (CQ2950ED)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | Desktop |
| Processor serie | AMD E |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 1,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 100 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 65 W |
| Afmetingen - Breedte | 16,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 38,2 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 35,5 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | CQ2950ED, D2K78EA, D2K78EA#ABH | |
| EAN | 0887758224106 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 16 juli 2013 |