HP Compaq Elite 8300 SFF (B0F32ET)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i5 3470 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2500 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i5 3470 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 3,2 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,6 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel Q77 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2500 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Audio type | Onboard HDA |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 240 W |
| Afmetingen - Breedte | 33,8 cm |
| Afmetingen - Diepte | 37,9 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 10 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| SKU | B0F32ET, B0F32ET#ABH | |
| EAN | 0887111184498, 0887111184504, 0887111184535, 0887111222909 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 5 juli 2012 |