HP Compaq Pro 6300 (C2Z44ET)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i3 3220 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2500 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 Pro |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i3 3220 |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 3,3 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel Q75 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2500 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Afmetingen - Breedte | 52,19 cm |
| Afmetingen - Diepte | 19,56 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 42,62 cm |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 Pro |
| SKU | C2Z44ET, C2Z44ET#ABH, C2Z44ET#ABU, C2Z44ET#UUG | |
| EAN | 0887111706683 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 29 oktober 2012 |