HP Compaq Pro 6300 SFF (C7E90AW)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i3 3240 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2500 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i3 3240 |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel Q75 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2500 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 240 W |
| Afmetingen - Breedte | 10 cm |
| Afmetingen - Diepte | 33,8 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 37,9 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| SKU | C7E90AW, C7E90AW#ABH | |
| EAN | 0887111560452, 0887111560414 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 4 december 2012 |