HP Elite 7500 (D5R89EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 3770 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4000 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 Pro |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 3770 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 3,4 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,9 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel Z75 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4000 |
| DVI-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 300 W |
| Afmetingen - Breedte | 16,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 37,3 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 36,5 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 Pro |
| SKU | D5R89EA, D5R89EA#ABD | |
| EAN | 0887758676912 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 16 juli 2013 |