HP EliteDesk 800 G1 (C8N27AV)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 4770 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4600 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 Pro |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 4770 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,4 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,9 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel Q87 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4600 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 320 W |
| Afmetingen - Breedte | 17 cm |
| Afmetingen - Diepte | 44,2 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 39,9 cm |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 Pro |
| SKU | C8N27AV | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 17 november 2015 |