HP EliteOne 840 G9 (7B0W2EA)
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23,8 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processorkloksnelheid | 2,5 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,8 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR5 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-A) | 3 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23,8 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| SKU | 7B0W2EA#ABH | |
| EAN | 0197498749532 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 16 oktober 2023 |