HP Envy 700-227eb (G7R74EA)
| Type processor | Intel Core i7 4770 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon R7 240 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| Type processor | Intel Core i7 4770 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,4 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,9 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel Z87 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | AMD Radeon R7 240 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio kanalen | 7,1 |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 460 W |
| Afmetingen - Breedte | 17,2 cm |
| Afmetingen - Diepte | 42,4 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 41,1 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| SKU | G7R74EA | |
| EAN | 0888793260142 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 4 juni 2014 |