HP Envy h8-1509eb (D2L29EA)
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 3770 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 640 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 3770 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,4 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,9 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel Z75 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 640 |
| DVI-uitgang | 1 |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 460 W |
| Afmetingen - Breedte | 41,2 cm |
| Afmetingen - Diepte | 17,5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 41,5 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | D2L29EA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 1 februari 2013 |