HP Envy Recline 23-k112eb (F6L57EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 4570T |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 730 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 4570T |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processorkloksnelheid | 2,9 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,6 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 730 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Afmetingen - Breedte | 55,9 cm |
| Afmetingen - Diepte | 26,5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 45,4 cm |
| Cardreader |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| SKU | F6L57EA, F6L57EA#UUG | |
| EAN | 0888182475621 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 7 maart 2014 |