HP G5320NL
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5450 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 750 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 3,2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel G41 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 0 |
| LAN - Snelheid | 100 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5450 |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 750 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 300 W |
| Afmetingen - Breedte | 16,9 cm |
| Afmetingen - Diepte | 42,6 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 37,7 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | LF938EA | |
| EAN | 0886111508983 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 25 mei 2011 |